یک هفته تست سمعک

یک هفته تست سمعک

یک هفته تست سمعک در مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده اقدام به خرید سمعک کنید. فرایند شنیدن بسیار پیچیده بوده و از گوش شروع شده و تا پردازش و درک مغز ادامه دارد. اکثر افرادی که به دنبال تهیه سمعک هستند معمولا چند سالی از شنوایی محروم بوده و دیر اقدام به خرید سمعک نموده، این امر معمولا با مرور زمان سبب کاهش درک گفتار توسط مغز شده و ممکن است بر روی رضایت مندی از سمعک تاثیرگذار باشد. پس از تهیه سمعک توسط این افراد ممکن است مدتی طول بکشد تا فرد دوباره به شنیدن اصوات عادت کند و با آن کنار بیاید. پس در مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد ما به شما کمک میکنیم تا بدون نگرانی و ترس  بری خرید سمعک اقدام کنید. ودر صورت عدم رضایت امکان تعویض سمعک یا مرجوعی وجود دارد و هزینه شما کامل پس داده خواهد شد.

استفاده از سمعک در رستوران جهت تست سمعک

 

یک هفته تست رایگان سمعک!

معمولا پس از تقویت شنوایی پس از تجویز و تنظیم سمعک در افرادی که قبلا از سمعک استفاده نکرده اند، یک دوره جهت عادت کردن و سازگاری با سمعک نیاز است. ادیولوژیست معمولا در هفته های اول صدای سمعک شما را کمتر از حد مورد نیاز شما تنظیم می کند، این امر جهت سازگاری بیشتر شما با سمعک است. معمولا فقط یک جلسه تنظیم اولیه در مطب برای قضاوت و اطمینان از بهترین عملکرد سمعک کافی نیست. و لازم است که فرد سمعک را در محیط های مختلف امتحان کند و نقاط قوت و ضعف سمعک را یاداشت کرده تا در جلسات بعدی توسط ادیولوژیست در تنظیم سمعک اعمال کند.

توصیه ما به شما این است که صبور باشید و به آرامی از سمعک استفاده کنید مغز شما جندسالی است که به درستی نشنیده پس به زمان نیاز دارد تا با صداهای جدید وفق پیدا کند. با این حال در مرکز شنوایی سنجی اسپین خرم آباد این امکان یک هفته تست سمعک  برای تمامی کاربران عزیز سمعک فراهم شده تا بدون نگرانی اقدام به تهیه سمعک نموده، در صورتی که پس از یک هفته از سمعک رضایت نداشته امکان تنظیم مجدد سمعک، تعویض سمعک یا مرجوع شدن کامل سمعک وجود دارد.